Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Kubek treningowy, bidon

Canpol babies bidon ze składaną rurką silikonową 370ml niebieski Canpol babies bidon ze składaną rurką silikonową 370ml niebieski
Producent: Canpol Babies
Cena:

12,74 zł

Cena regularna: 14,99 zł

Najniższa cena: 13,49 zł
zobacz więcej
  • promocja
Canpol babies bidon ze składaną rurką silikonową 400ml SO COOL różowy 12m+ Canpol babies bidon ze składaną rurką silikonową 400ml SO COOL różowy 12m+
Producent: Canpol Babies
Cena:

14,44 zł

Cena regularna: 16,99 zł

Najniższa cena: 15,29 zł
zobacz więcej
  • promocja
Canpol babies kubek treningowy 6m+ ustnik silikonowy 320ml CUTE ANIMALS różowy Canpol babies kubek treningowy 6m+ ustnik silikonowy 320ml CUTE ANIMALS różowy
Producent: Canpol Babies
Cena:

15,63 zł

Cena regularna: 18,39 zł

Najniższa cena: 16,55 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

LOVI

Marka LOVI produkuje akcesoria do karmienia niemowląt i dzieci. Specjalizuje się w ochronie laktacji, ochronie naturalnego odruchu ssania oraz wspieraniu aktywnego rozwoju dziecka. LOVI w trosce o ochronę karmienia piersią i aktywny rozwój dzieci od pierwszego dnia, swoje innowacyjne produkty tworzy we współpracy z wybitnymi ekspertami w tej dziedzinie. Produkty niemowlęce spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa.

Akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt LOVI stanowią niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią. Pozostałe to produkty do do uspokajania i do alternatywnego karmienia, bezpieczne dla odruchu ssania dziecka. Są to butelki i smoczki do podawania odciągniętego mleka mamy oraz smoczki uspokajające.

Akcesoria do karmienia niemowląt i dzieci LOVI

Butelka dla noworodków, butelki dla dzieci i niemowląt LOVI

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem. Jeśli jednak trzeba podawać dziecku mleko w sposób alternatywny, warto wybrać  butelki dla niemowląt, które nie zaburzają naturalnego odruchu ssania. Takie są właśnie butelki do karmienia LOVI. Profilowana, twarda podstawa smoczka stanowi stabilne oparcie dla warg, zapobiega jego “zagryzaniu” przez dziecko. 

Unikalny, dynamiczny smoczek z niejednorodnych warstw silikonu sprawia, że końcówka wydłuża się i kurczy w rytm ssania przez dziecko, które odpowiednio zasysa smoczek podobnie jak pierś mamy. Dziecko ssie pokarm aktywnie i musi się natrudzić, maluch jest mobilizowany do aktywnej pracy w czasie ssania. Ćwiczy mięśnie aparatu mowy, pracują mięśnie jamy ustnej dziecka, mięśnie warg i języka, co nie zaburza rozwoju mowy i zgryzu. Smoczek LOVI umożliwia prawidłową koordynację ssania, połykania i oddychania.

Butelki do karmienia niemowląt LOVI mają skuteczny system odpowietrzania w smoczku, co zapobiega kolce i problemom z brzuszkiem. Wyprofilowany kształt niektórych modeli ułatwia trzymanie butelek.

Smoczki do butelek LOVI

Karmienie naprzemienne lub alternatywne dziecka nie powinno zaburzać odruchu ssania i nie powinno spowodować odrzucenia piersi poprzez wprowadzenia butelki do karmienia. Dynamiczne smoczki LOVI do podawania odciągniętego mleka mamy to efekt pracy specjalistów. Są bezpieczne dla karmienia piersią, nie zaburzają odruchu ssania i nie zniechęcają malucha do ssania piersi. Dlatego nie kolidują z karmieniem piersią, pozwalają zachować rytm ssania dziecka karmionego piersią. Smoczki do butelek LOVI pasują do butelek dla niemowląt szerokich oraz wąskich. Są wyposażone w efektywny system odpowietrzania SUPER vent. Mają różnorodny zakres przepływów w zależności od wieku dziecka. To smoczki dynamiczne, posiadają budowę i cechy opisane powyżej. 

Marka LOVI zaznacza, że rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania dziecku pokarmu. Formę alternatywną zaleca jedynie po konsultacji matki ze specjalistą, gdy nie może karmić piersią lub jest to niewystarczające. Dlatego akcesoria do karmienia niemowląt służą do podawania odciągniętego mleka mamy, gdyż stanowi ono najwartościowszy pokarm dla dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl