Opcje przeglądania
Producenci

Canpol babies

Firma Canpol babies to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów akcesoriów dla niemowlaków w Europie. Jest liderem na polskim i nie tylko rynku jeśli chodzi o akcesoria dla niemowląt. Są to bezpieczne i innowacyjne produkty w temacie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa, oparte o autorskie kolekcje produktów oraz bogactwo kolorów i wzorów. Marka tworzy produkty czerpiąc z doświadczenia własnego, zatrudnionych mam oraz mam klientek. Dla Canpol babies liczą się wartości takie jak troska i rodzinność. 

Akcesoria dla mamy i dziecka Canpol babies tworzą bezpieczny, kolorowy świat dzieci, dając im radość i pomagając w ich rozwoju. W ofercie znajdują się produkty, które powinna zawierać wyprawka dla noworodka i nie tylko. 

Akcesoria dla niemowląt

Uspokajające smoczki silikonowe Canpol babies

Silikonowe smoczki dla dzieci i niemowląt Canpol babies są rekomendowane przez specjalistów jako pierwszy smoczek uspakajający dla najmłodszych pociech. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić im maksymalny komfort. Wyjątkowo miękka, silikonowa gumka nie wymaga dużo wysiłku podczas ssania. Tarczka jest lekka i optymalnie wyprofilowana, nie obciąża zgryzu i gwarantuje swobodne oddychanie, co ma istotny wpływ na prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka. 

Uspokajające smoczki Light touch mają praktyczny uchwyt na przymocowanie łańcuszka oraz podanie smoczka dziecku. Smoczki Canpol babies mają elementy świecące w ciemności, co ułatwia znalezienie smoczka w nocy.

Silikonowe smoczki niemowlęce łatwo zdezynfekować i zapewnić ich higieniczną czystość w kuchence mikrofalowej. Wystarczą 2 minuty i trochę wody wlanej do etui. Można w nim przechowywać smoczka, co ułatwia utrzymanie go w czystości.

Smoczki dla niemowląt i dzieci Light touch dostępne są w kilku rozmiarach i kolekcjach, które podążają za najnowszymi trendami.

Butelki dla niemowląt i dzieci Canpol babies

Butelki antykolkowe Canpol babies są zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Butelki dla niemowląt EasySport mają skuteczny zaworek antykolkowy, który zapobiega powstawaniu w jedzeniu pęcherzyków powietrza. Dzięki temu redukuje się ryzyko powstawania kolki, bólów brzuszka, nadmiernego odbijania i gromadzenia gazów. Delikatny smoczek z wysokiej jakości silikonu, który przypomina kształtem brodawkę sutkową, ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Antykolkowe butelki dla dzieci i niemowląt Canpol babies wykonane z bezpiecznego, wolnego od BPA materiału są lekkie i przejrzyste. Skala jest czytelna i precyzyjna, szeroki otwór ułatwia utrzymanie higieny butelki i smoczka. Butelki EasySport są kompatybilne z laktatorami Canpol babies.

Gryzaki i grzechotki Canpol babies

Gryzaki z grzechotką Canpol babies to dobra, pierwsza zabawka dla niemowląt, są lekkie i poręczne. Miękkie elementy przyniosą ulgę podczas ząbkowania. Wygodny kształt grzechotki ułatwia jej trzymanie i ćwiczy naukę chwytania. Grzechocące elementy interaktywne gryzaków zaciekawią maluszka i zachęcą do zabawy oraz ją umilą.

Akcesoria dla dzieci i niemowląt Canpol babies to również :

  • wyprawka dla noworodka,
  • akcesoria do pielęgnacji i kąpieli,
  • laktatory i pojemniki na mleko,
  • akcesoria poporodowe,
  • łańcuszki do smoczków,
  • zestawy stołowe i kubki,
  • zabawki i zawieszki.

Akcesoria Mama / Dziecko

LOVI

Marka LOVI produkuje akcesoria do karmienia niemowląt i dzieci. Specjalizuje się w ochronie laktacji, ochronie naturalnego odruchu ssania oraz wspieraniu aktywnego rozwoju dziecka. LOVI w trosce o ochronę karmienia piersią i aktywny rozwój dzieci od pierwszego dnia, swoje innowacyjne produkty tworzy we współpracy z wybitnymi ekspertami w tej dziedzinie. Produkty niemowlęce spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa.

Akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt LOVI stanowią niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią. Pozostałe to produkty do do uspokajania i do alternatywnego karmienia, bezpieczne dla odruchu ssania dziecka. Są to butelki i smoczki do podawania odciągniętego mleka mamy oraz smoczki uspokajające.

Akcesoria do karmienia niemowląt i dzieci LOVI

Butelka dla noworodków, butelki dla dzieci i niemowląt LOVI

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem. Jeśli jednak trzeba podawać dziecku mleko w sposób alternatywny, warto wybrać  butelki dla niemowląt, które nie zaburzają naturalnego odruchu ssania. Takie są właśnie butelki do karmienia LOVI. Profilowana, twarda podstawa smoczka stanowi stabilne oparcie dla warg, zapobiega jego “zagryzaniu” przez dziecko. 

Unikalny, dynamiczny smoczek z niejednorodnych warstw silikonu sprawia, że końcówka wydłuża się i kurczy w rytm ssania przez dziecko, które odpowiednio zasysa smoczek podobnie jak pierś mamy. Dziecko ssie pokarm aktywnie i musi się natrudzić, maluch jest mobilizowany do aktywnej pracy w czasie ssania. Ćwiczy mięśnie aparatu mowy, pracują mięśnie jamy ustnej dziecka, mięśnie warg i języka, co nie zaburza rozwoju mowy i zgryzu. Smoczek LOVI umożliwia prawidłową koordynację ssania, połykania i oddychania.

Butelki do karmienia niemowląt LOVI mają skuteczny system odpowietrzania w smoczku, co zapobiega kolce i problemom z brzuszkiem. Wyprofilowany kształt niektórych modeli ułatwia trzymanie butelek.

Smoczki do butelek LOVI

Karmienie naprzemienne lub alternatywne dziecka nie powinno zaburzać odruchu ssania i nie powinno spowodować odrzucenia piersi poprzez wprowadzenia butelki do karmienia. Dynamiczne smoczki LOVI do podawania odciągniętego mleka mamy to efekt pracy specjalistów. Są bezpieczne dla karmienia piersią, nie zaburzają odruchu ssania i nie zniechęcają malucha do ssania piersi. Dlatego nie kolidują z karmieniem piersią, pozwalają zachować rytm ssania dziecka karmionego piersią. Smoczki do butelek LOVI pasują do butelek dla niemowląt szerokich oraz wąskich. Są wyposażone w efektywny system odpowietrzania SUPER vent. Mają różnorodny zakres przepływów w zależności od wieku dziecka. To smoczki dynamiczne, posiadają budowę i cechy opisane powyżej. 

Marka LOVI zaznacza, że rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania dziecku pokarmu. Formę alternatywną zaleca jedynie po konsultacji matki ze specjalistą, gdy nie może karmić piersią lub jest to niewystarczające. Dlatego akcesoria do karmienia niemowląt służą do podawania odciągniętego mleka mamy, gdyż stanowi ono najwartościowszy pokarm dla dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl